Kariera

Poszukujemy osób na stanowisko:

Praca w branży przeprowadzkowej

Na tej stronie prezentujemy Państwu aktualne oferty pracy, które skierowane są zarówno do pracowników zajmujących się przeprowadzkami, jak również przedstawicieli handlowych. Każda oferta posiada wymogi, jakie musicie Państwo spełnić, abyśmy brali Wasze zgłoszenie pod uwagę. Wychodzimy naprzeciw osobom chcącym się uczyć i rozwijać zawodowo, dlatego też doświadczenie jest mile widziane, jednak nie jest niezbędne, aby rozpocząć z nami współpracę. Zapraszamy do tego działu regularnie, bowiem oferty zmieniają się i są często aktualizowane.

Dlaczego warto pracować u nas?

Specjalnością naszej firmy są kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur, które realizujemy zarówno w Polsce (Warszawa i okoliczne miejscowości), jak również na terenie całego kraju i za granicą. Jesteśmy uznaną w branży marką i długo pracujemy na swoją renomę. Podejmujemy się realizacji skomplikowanych zleceń oraz spełniamy oczekiwania klientów. Dbamy nie tylko o transport, ale również odpowiednie zabezpieczenie oraz montaż i demontaż mienia klienta, odciążając go od wszelkich prac przeprowadzkowych. Praca u nas da Państwu możliwość zdobycia cennego doświadczenia i umiejętności. Jesteśmy w stanie zapewnić również atrakcyjne warunki finansowe i znakomitą atmosferę w naszym doświadczonym, zgranym zespole.

Czego wymaga praca w naszej firmie?

Przede wszystkim zaangażowania i chęci do nauki. Nasi specjaliści wprowadzą Państwa w kuluary naszych działań i sprawią, że przeprowadzki będą Państwa specjalnością. Wymagamy również kultury osobistej oraz chęci podejmowania wyzwań – nasi klienci mają różne oczekiwania, dlatego warto również być elastycznym w kwestii realizowanych zleceń. Poszukujemy kandydatów mieszkających w Warszawie lub okolicach.

Przeprowadzka domu lub mieszkania Adexim Warszawa