Usługi

Firma ADEXIM oferuje kompleksowe przeprowadzki krajowe i międzynarodowe, a także usługi transportowe, magazynowe i wiele innych.

Obsługujemy kompleksowo klientów biznesowych, instytucje, a także klientów indywidualnych. Przedstawiciele oraz pracownicy naszej firmy posiadają duże doświadczenie oraz niezbędną wiedzę dotyczącą sposobu zabezpieczania i transportowania rzeczy.

Udzielamy wszelkich informacji związanych z zakresem wykonania każdego zlecenia.

Gwarantujemy staranne wykonanie zlecenia i przede wszystkim Państwa satysfakcję z dokonania właściwego wyboru firmy przeprowadzkowej, jaką jest firma ADEXIM.

PRZEPROWADZKI

Przeprowadzka zorganizowana przez naszą firmę to gwarancja najwyższej jakości. Świadczymy kompleksową obsługę przeprowadzek, w szczególności są to zabezpieczenie przedmiotów oraz ich transport i rozładunek w miejscu docelowym.

TRANSPORT

Nasza firma zajmuje się transportem w kraju oraz za granicą. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zawsze starając się o najwyższy poziom obsługi.

USŁUGI SPECJALNE

Zajmujemy się nie tylko przeprowadzkami i transportem. Świadczymy także usługi magazynowania, dzięki którym będą Państwo mogli bezpiecznie przechować swoje mienie w magazynach odpowiednio przygotowanych i przystosowanych do zmian pogody, temperatury i warunków zewnętrznych. Ponadto w ofercie niszczenie dokumentacji, utylizacja mebli i sprzętu, a także szkolenia.