Magazynowanie mienia

Niejednokrotnie zdarza się, że nie macie Państwo gdzie chwilowo lub na dłuższy okres przechować Waszego mienia. Wpływa na to wiele czynników takich jak konieczność opuszczenia dotychczasowego lokalu i brak możliwości wprowadzenia się do nowego, który jest jeszcze nie wykończony, z powodu remontu, wyjazdu za granicę, posiadacie rzeczy i meble z którymi nie macie co zrobić, zmieniacie lokalizacje biura na mniejszą gdzie nie zmieszczą się wszystkie meble, które posiadacie.

Magazynowanie mienia kierujemy do Klientów indywidualnych, jak i do firm i instytucji. Zarówno meble jak i kartony nie są odporne na zmiany atmosferyczne, temperaturę, wilgotność. Niewłaściwe magazynowanie może spowodować deformację, rozklejenie mebla, a w konsekwencji zniszczenie.

Ważnym elementem magazynowania jest zabezpieczenie mienia na czas przechowywania go w magazynie oraz zapewnienie dostatecznej i stałej temperatury w magazynie. Magazyny które posiadamy nie są narażone na zmiany pogody, zamoczenie, zalanie, oraz na żadne uszkodzenia mechaniczne i zapewniają znakomite warunki przechowywania mienia. Magazyny są ogrzewane i przystosowane do składowania towarów nietypowych, mebli, dokumentów, i innego rodzaju mienia.

Powierzchnie magazynowe jakimi dysponujemy wyposażone są w całodobową ochronę, monitorowanie obiektów, a także podlegają ubezpieczeniu. Nowoczesne i otwarte podejście do klienta pozwala nam na zaoferowanie usług o najwyższym standardzie dostosowanych do aktualnych jak i przyszłych potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.