Transport dzieł sztuki

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Spełniamy Państwa oczekiwania już od wielu lat. Wykonujemy profesjonalny transport dzieł sztuki, który wymaga od nas specjalistycznego podejścia oraz stanowi duże wyzwanie. Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu, a także odpowiedniemu zapleczu, które umożliwia nam bezpieczny i sprawny transport dzieł sztuki, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i najtrudniejszym zadaniom.

Obrazy, rzeźby czy inne typy eksponatów są bardzo wartościowe, w związku z czym ryzyko ich przewożenia jest wysokie. Dysponujemy nowoczesnymi, odpowiednio przystosowanymi pojazdami, w których możliwe jest zachowanie właściwej temperatury oraz spełnienie innych warunków, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że eksponat nie ulegnie uszkodzeniu w czasie transportu.

Każdy transport jest ubezpieczony.

Zaufało nam już wielu klientów – indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych i nigdy nie zawiedliśmy. To wyróżnia nas spośród innych firm i dlatego zapraszamy Państwa do owocnej współpracy. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.