O firmie

ADEXIM to profesjonalna firma przeprowadzkowa. Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem, który działa na rynku nieprzerwanie od 2000 roku. Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe i krajowe. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm i instytucji, jak i osób prywatnych. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów zainteresowanych profesjonalną organizacją usług w zakresie przeprowadzek. Oferujemy przeprowadzki biur, magazynów, hal, domów, mieszkań. Świadczymy także usługi nietypowe takie jak transport pianin, fortepianów, obrazów, dzieł sztuki, sprzętu elektronicznego, muzycznego, serwerowni i innych.

Firma przeprowadzkowa Adexim - przeprowadzki Warszawa

 

Przeprowadzki ADEXIM

Firma przeprowadzkowa z doświadczeniem

strona_glowna_przeprowadzki_adexim_warszwa

O nas

Zakres świadczonych przez naszą firmę przeprowadzkową usług jest szeroki, a starannie wyszkoleni i odpowiednio wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem wykonują każde, nawet nietypowe zlecenie. Przedstawiciele oraz pracownicy naszej firmy posiadają dużą wiedzę dotyczącą sposobu zabezpieczania i transportowania rzeczy. Udzielają wszelkich informacji związanych z zakresem wykonania każdego zlecenia.

Firma przeprowadzkowa ADEXIM znana jest z rzetelności, dokładności i punktualności. Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań naszego klienta. Gwarantujemy staranne wykonanie zlecenia i przede wszystkim Państwa satysfakcję z dokonania właściwego wyboru firmy przeprowadzkowej, jaką jest nasza firma.

W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na solidność i jakość świadczonych przez nas usług. Naszym klientom daliśmy się poznać zarówno jako godny zaufania partner, jak i wykonawca wysokiej jakości usług.

Mamy nadzieję, że oferty, które proponujemy, wzbudzą Państwa ciekawość i zainteresowanie, czego efektem będzie nawiązanie współpracy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

ADEXIM W LICZBACH

Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe

liczby

Przewiezionych ton
Zadowolonych klientów
Lat doświadczenia

Firma przeprowadzkowa Adexim - przeprowadzki biur i firm Warszawa

 

Jak działamy?

1.
Darmowa wizja lokalna i wycena
2.
Przygotowanie i przesłanie oferty do akceptacji
3.
Wyznaczenie terminu
4.
Przeprowadzka