Usługi transportowe - transport Adexim Warszawa

Transport maszyn i urządzeń – przeprowadzka firmy

Przeprowadzka firmy w Warszawie, to zawsze duże wyzwanie. Musimy zorganizować ją bardzo sprawnie, tak, aby przestoje w pracy były jak najmniejsze. Nie jest to jednak łatwe. Załatwienie dobrej firmy przeprowadzkowej, pakowanie wszystkich rzeczy, organizacja nowych stanowiska dla pracowników – wszystko to stanowi problem i jest czasochłonne.  Przeprowadzka firmy staje się jeszcze trudniejsza, kiedy oprócz biura mamy również dział przemysłowy… Jak sobie poradzić z taką przeprowadzką? Postaramy się dziś odpowiedzieć na to pytanie.

Przeprowadzka firmy w Warszawie

Przeprowadzkę firmy można podzielić na dwie części. Jedna z nich to przeprowadzka biura, a więc całej dokumentacji i sprzętu biurowego, a druga to przeprowadzka części przemysłowej firmy (jeżeli oczywiście firma zajmuje się produkcja, wytwórstwem, czy usługami, w których wykorzystuje się sprzęt).

Bezpieczne pojemniki - przeprowadzki biur, firm, instytucji Adexim

Przeprowadzka biura

Przeprowadzka biura często jest skomplikowana. W biurach jest wiele wrażliwego sprzętu elektronicznego, który bardzo łatwo może ulec uszkodzeniu podczas transportu. Przewiezione muszą zostać również wszystkie dokumenty firmy, których przez lata zbiera się gromadzi się bardzo dużo. Wielu przedsiębiorców posiadających własne biura, decyduje się na profesjonalną pomoc firmy przeprowadzkowej, nie tylko w zakresie przewozu rzeczy, ale również ich pakowania. Okazuje się bowiem, że coraz większa liczba klientów firm przeprowadzkowych, oczekuje kompleksowych usług, które obejmują również przygotowanie ruchomości do transportu. Dobre firmy transportowe spełniają te życzenia, chcąc być jak najbardziej konkurencyjnymi podmiotami na rynku.

Nasza firma Adexim Przeprowadzki zapewnia kompleksowe działania. Oferujemy różne warianty współpracy, a najbardziej wymagający klienci mogą liczyć na:

 • Pakowanie dokumentacji w kartonowe pudła i jej oznaczanie.
 • Zabezpieczenie mebli.
 • Zabezpieczenie sprzętu komputerowego i innych urządzeń.
 • Ewentualny demontaż i montaż mebli.
 • Załadowanie, przewiezienie i rozładowanie ruchomości,
 • Ustawienie mebli i sprzętu w nowym biurze.
 • Rozpakowanie dokumentacji firmy.

Firma przeprowadzkowa Adexim przeprowadzki Warszawa

Decydując się na profesjonalną pomoc firmy przeprowadzkowej, możesz być pewien że przeprowadzka zostanie przeprowadzona w sposób sprawny. Nie będziesz musiał angażować swoich pracowników w pakowanie oraz przewożenie rzeczy. Ponadto masz pewność, że praca biura nie zostanie zakłócona – długie przestoje w pracy są oczywiście bardzo niekorzystne i generują spore straty dla firmy.

Przeprowadzka firmy w Warszawie z maszynami i urządzeniami przemysłowymi

Przeprowadzka firmy posiadającej duże ilości sprzętów i urządzeń przemysłowych, nie jest łatwym zadaniem. Potrzebne jest doświadczenie w przenoszeniu urządzeń o dużych gabarytach, a także odpowiedni sprzęt. niektóre ze sprzętów i maszyn są naprawdę bardzo duże; niektóre firmy posługują się przecież tokarkami, frezarkami, maszynami wulkanizacyjnymi, stolarskimi. Do urządzeń o większych gabarytach można zaliczyć również oklejarki, maszyny poligraficzne i wiele, wiele innych, a każda z nich jest ciężka i nieporęczna. Przewóz „na własną rękę” może okazać się bardzo trudny.  Firmy przeprowadzkowe i firmy transportowe sprawdzą się podczas takiej przeprowadzki idealnie! Jaki będzie koszt takiego przewozu? Bardzo trudno to ocenić. Na cenę takiej przeprowadzki może wpływać stopień skomplikowania, a więc ilość maszyn, gabaryty, waga oraz odległość.

Usługi transportowe - transport Adexim Warszawa

Dobra firma przeprowadzkowa to połowa sukcesu!

Aby przeprowadzka biura i przeprowadzka firmy w Warszawie zakończyła się sukcesem, warto poświęcić nieco czasu na znalezienie firmy zajmującej się przeprowadzkami i transportem.  W ofercie dobrych firm znajdziemy usługę: transport nietypowy, w tym transport urządzeń nietypowych.

Nasza firma Adexim Przeprowadzki oferuje bardzo szeroki zakres usług, których często inne firmy przeprowadzkowe i firmy transportowe nie chcą się podejmować. Oprócz transportu dzieł sztuki, a także transportu fortepianów i pianin, oferujemy również:

Decydując się na nasz zespół:

 • Masz gwarancję bezpiecznego przewozu Twojego mienia.
 • Masz gwarancję terminowości.
 • Możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc.
 • Możesz liczyć na kompleksowo wykonaną usługę.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i posiadamy doskonale wyposażoną flotę samochodów, dzięki której każda przeprowadzka, bez względu na gabaryty przewożonych ruchomości, musi się udać!

Na życzenie naszych klientów możemy wykonać również inne usługi. Jednymi z popularnych są: niszczenie dokumentacji, utylizacja mebli.

Potrzebujesz pomocy w pakowaniu? Chcesz, abyśmy dostarczyli Ci materiały? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jesteśmy pewni, że poradzimy sobie z Twoją przeprowadzką. Jeżeli potrzebna jest Ci firma przeprowadzkowa, która zapewnia transport nietypowy, w tym transport wyposażenia o dużych gabarytach, możliwość pakowania i rozpakowywania rzeczy, niszczenie dokumentacji, utylizację mebli, koniecznie się z nami skontaktuj. Przedstawimy Ci swoją ofertę. Zapewniamy o bardzo dużym doświadczeniu!

Scroll to top