Od kasy pancernej po pianino – przewieziemy wszystko!

Nie każda przeprowadzka wygląda tak samo, a klienci firm przeprowadzkowych mają bardzo różne wymagania i oczekiwania. Dlatego, dobre i profesjonalnie przygotowane firmy, oferują swoim Klientom bogate oferty, w tym nietypowy transport. Prawdą jest, że większość osób przeprowadzających się, ma do przewozu kartony z odzieżą i obuwiem, a także z urządzeniami RTV i AGD oraz meble – a więc rzeczy, na które oczywiście należy uważać, ale nie należą do bagaży nietypowych. Zdarzają się jednak Klienci, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy, gdyż planują transport kas pancernychtransport fortepianów, czy transport dzieł sztuki.

Oferując nietypowy transport trzeba posiadać odpowiednie doświadczenie

Przeprowadzki serwerowni czy transport pianin nie są usługami, które znajdują się w ofertach wszystkich firm przeprowadzkowych. Powód jest prosty:aby zapewnić klientowi absolutne zadowolenie i zagwarantować bezpieczeństwo cennych dla niego przedmiotów lub urządzeń, firma musi posiadać odpowiednie przygotowanie, doświadczenie, ale przede wszystkim dużą wiedzę. Nasza firma Adexim, mająca swoją siedzibę na ternie miasta Warszawa, zapewnia swoim klientom bezpieczny transport nawet najbardziej wrażliwych przedmiotów.

Transport dzieł sztuki

Transport dzieł sztuki nie należy do najłatwiejszych z powodu jego (zazwyczaj) bardzo dużej wartości. Jest to główny powód, dla którego większość firm przeprowadzkowych i transportowych nie chce się podjąć wykonania tej usługi. Nasze firma posiada odpowiednio przystosowane pojazdy do przewożenia dzieł sztuki. Możliwe jest zachowanie w nich odpowiedniej temperatury oraz innych istotnych  dla dzieła parametrów. Posiadamy duże doświadczenie w zabezpieczaniu dzieł sztuki i zachowujemy wszelkie środki ostrożności. Oczywiście, każdy transport, ale w szczególności nietypowy transport, powinien być ubezpieczony. Nasza firma przeprowadzkowa Adexim zawsze ubezpiecza każdy przewóz ruchomości.

Przeprowadzki fortepianów i pianin

Fortepiany, pianina i inne wrażliwe instrumenty również zaliczają się do grupy ruchomości, której przewozu nie podejmie się każda firma.  O ile dzieła sztuki najczęściej nie są kłopotliwe pod względem gabarytowym, to w tym przypadku mamy do czynienia z przedmiotami bardzo dużymi, ciężkimi, a jednocześnie bardzo wrażliwymi i łatwo je uszkodzić. Konieczna jest wprawa w przenoszeniu tego typu ruchomości oraz wypracowane najlepszych technik. Ponadto, nasza firma dysponuje specjalistycznymi materiałami koniecznymi do zabezpieczenia instrumentów.

Przeprowadzki serwerowni

Przeniesienie serwerowni jest dla każdej firmy ważnym i trudnym przedsięwzięciem. Podjecie się tego zadania wymaga specjalistycznego sprzętu oraz wiedzy na temat serwerów – ich przewóz może odbywać się bowiem w wyłącznie określonych warunkach. Uszkodzenia mogłyby być dla firmy ogromną stratą. Nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu przewóz będzie bezpieczny, ale co równie ważne – sprawny i szybki. To pozwoli firmie na kontynuację pracy bez zbędnych i jak wiadomo kosztownych przestojów.

Problematyczne ruchomości

Oprócz tych wymienionych jest wiele innych ruchomości, które mogą sprawiać problem wielu firmom przewozowym. Są to np. sejfy i kasy fiskalne, maszyny przemysłowe i produkcyjne, urządzenia medyczne, bankomaty, czy też urządzenia poligraficzne – jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie! Wieloletnia praktyka i wykonanie wielu problematycznych zleceń pozwala nam nazywać się ekspertami w tej dziecinie – ekspertami, którym warto zaufać.

Jesteśmy specjalistami w zakresie przewozu nietypowych ruchomości – dysponujemy odpowiednimi materiałami, narzędziami, odpowiednim transportem, ale przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą naszych pracowników. Nie boimy się wyzwań i zawsze doprowadzamy do końca nasze działania, ciesząc się satysfakcją naszych Klientów.

Scroll to top